Blog z życia mamy i córki. Mała miejscowość, mały domek, wielkie szczęście!

wtorek, 10 lutego 2015

PÓŁ ROKU!!!!

Dziś 10 luty 2015 Alicja kończy pół roku!

OMG pół roku to już coś! Najpiękniejsze pół roku! Wybaczcie capslock i wykrzykniki ale nie mogę się powstrzymać ! w końcu MOJA CÓRKA ma PÓŁ ROKU!

Alicja waży 8 kg, tak jest co nosić... coraz częściej chustujemy na plecach bo w innym wypadku długo nie daję rady, ale Alicja bardzo lubi takie wiązanie, lepsze widoki, no i można mamę za włosy pociągnąć.
Alicja nie siada. Leżąc na brzuszku podnosi się na rękach i kolankach kołysząc przód-tył. Coś czuję, że zanim się obejrzę to ruszy do przodu :)
Od jakiś dwóch dni Alusia potrafi mówić "ba" i "bu" więc całymi dniami śpiewa "bababababbububa", szczególnie jak trzeba iść spać to ją bierze na rozmowy :)
Nadal głównym pokarmem jest mleko. Ale dodatkowo wprowadziłam kaszkę, na którą Alicja wręcz się cieszy (to rano) oraz gotowane warzywa, które dostaje do rączki w porze obiadowej. Nasza córka koniecznie musi jeść z nami i koniec, więc z nią nie walczę. Jest bardzo zainteresowana jedzeniem, uważam, że skoro wykazuje takie zainteresowanie to jest gotowa na rozszerzenie diety :)
Uwielbiamy spacerować, odkąd wozimy się w spacerówce spacery to przyjemność! Alicja obserwuje świat a mama nie stresuje się że za rogiem jej się odwidzi i trzeba będzie biec do domu, bo jak Alicji się nie podoba to musi mieć już i teraz po swojemu bo inaczej płacze jakby ją ze skóry obdzierali. Nie raz wracałam z nią na rękach pchając wózek jedną ręką :/ Jak się okazało wystarczyło zmienić wózek! o.O (Albo chodzić w chuście ale to inna kwestia ;) )
Teraz zbieramy się świętować, z okazji półrocznicy wybieramy się rodzinnie na basen :)
Buziaki!!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...